Château Sainte-Marie - Asterie Blanc

Château Sainte-MarieAsterie Blanc

De Asterie Blanc van de Château Sainte-Marie is een wit wijn van de van Bordeaux..
In de mond is deze wijn wit. een wijn krachtig.
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met varkensvlees, vegetarisch gerecht of gevogelte.

Smaakstructuur van Asterie Blanc van Château Sainte-Marie

Slight
Krachtig
Droog
Zacht
Sweet
Zuur

In de mond is de Asterie Blanc van Château Sainte-Marie van de regio van Bordeaux. een wijn krachtig.

Details en technische informatie over de Asterie Blanc van de Château Sainte-Marie

Wijnbouwer
Gilles Dupuch
Druivenrassen
Regio/Beroep
Wijn stijl
Alcohol
12.5°
Allergenen
Bevat sulfieten

Ontdek de druivensoort: Etraire de la Dui

Etraire de la Dui is een zwarte druivensoort, afkomstig uit het departement Isère. Hij lijkt zo sterk op de Perzische dat veel mensen ze moeilijk uit elkaar kunnen houden. Deze gelijkenis heeft hem de bijnaam "gros persan" opgeleverd. Deze soort is nu met uitsterven bedreigd. De bladeren van de Dui zijn breed en hebben bolle tanden. De trossen en de bessen zijn over het algemeen groot. Deze krachtige variëteit is tamelijk productief en wordt bij voorkeur kort gesnoeid. Hij houdt van diepe, klei-kalkachtige bodems. Met een gemiddelde knopuitbarsting bereikt hij zijn rijpheid in de tweede helft van het jaar. Hij vreest wintervorst en is gevoelig voor verbrijzeling, vooral wanneer hij volledig rijp is. Anderzijds is hij goed bestand tegen echte meeldauw en grijsrot. Deze variëteit levert geconcentreerde, kleurrijke en tanninerijke wijnen op. Sommige zijn samentrekkend wanneer de druivensoort niet voldoende gerijpt is.

Informatie over de Château Sainte-Marie.

Het domein biedt 20 verschillende wijnen aan.
Zijn wijnen hebben een gemiddelde beoordeling van 3.6.
Dit domein maakt deel uit van de Laurence & Stéphane Dupuch.
Het staat in de top 20 van de beste landgoederen in de regio.
Het bevindt zich in Bordeaux.
Kom meer te weten over Château Sainte-Marie. op Facebook en op Twitter

De Château Sainte-Marie maakt deel uit van belangrijkste erkende domeinen. Het biedt 21 wijnen te koop in de regio van Bordeaux om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.

Top wijn Bordeaux
In de top 250000 van van Frankrijk wijnen
In de top 550 van van Bordeaux wijnen
In de top 250000 van wit wijnen
In de top 800000 van wereldwijnen

De wijnstreek van Bordeaux

Bordeaux, in het zuidwesten van Frankrijk, is een van de beroemdste, meest prestigieuze en vruchtbaarste wijngebieden ter wereld. De meeste Bordeaux-wijnen (bijna 90% van het productievolume) zijn mengsels van de droge, middellange en volle rode wijnen waar de stad beroemd om is. De beste (en duurste) wijnen zijn die van de grote kastelen van de Haut-Médoc en de appellations op de rechteroever van Saint-Émilion en Pomerol. Bij de eerste ligt de nadruk (op het hoogste niveau) op Cabernet Sauvignon, bij de tweede op Merlot.

Nieuws over deze wijn

Juweel uit de 18e eeuw

Torens, tegelvloeren en balkenplafonds: als je van wonen in Franse stijl houdt, is dit chateau het summum. Maar niks geen rommeligheid of Franse slag: het historische kasteel is volledig gerenoveerd naar moderne standaarden en de omgeving is netjes aangeharkt. Het kan van jou zijn als je Nederland gedag wilt zeggen en je vestigen in de beroemdste Franse wijnstreek Bordeaux om wijn te maken. Of als je wilt investeren in stenen. – TEKST + BEELD REDACTIE Juweel uit de 18e eeuw Wat: Château me ...

Op bezoek bij Concha y toro

Of WINELIFE een dagje naar Londen wil om daar de Concha y Toro Cassilero del Diablo-legende te beleven? Uiteraard! Op een zonnige, doordeweekse dag duiken we dus in een verduisterde, rood uitgelichte nachtclub, samen met een internationaal gezelschap. Tekst: Petri Houweling Op bezoek bij Concha y toro Zou jij van de duivel stelen? Binnen heerst er zo’n gezellig harrypottersfeertje. Welcome to the Devil’s Cellar is het thema, want de duivel is een rode draad in de naamgeving van de wijnen van dez ...

Flessenpost uit Moldavië

Château Purcari was in 2021 al het meest bekroonde wijnhuis ter wereld en er werden dat jaar 30 medailles behaald bij de prestigieuze Decanter World Wine Awards. In 2023 werd Purcari op het wijnconcours Mundus Vini uitgeroepen tot de beste wijnproducent van Moldavië en door Decanter tot het meest succesvolle wijnhuis uit Centraal- en Oost-Europa. Wijnmaker Federico Gioto, ook wel bekend als de ‘aardefluisteraar’, vertelt ons waarom. Moldavië is iets kleiner dan Nederland en ligt op de grens van ...

Het woord van de wijn: Dosering

De toevoeging van suiker in de vorm van expeditievloeistof aan een mousserende wijn na de degorgement.

Andere wijnen van Château Sainte-Marie

Bekijk alle Château Sainte-Marie wijnen

Andere wijnen van de regio van Bordeaux.

Bekijk de beste wijnen van Bordeaux.

Andere soortgelijke wijnen van wit

Bekijk de beste wijnen wit van Bordeaux.