Wijnmakerij Cameron HughesLot 409 Pinot Noir
In de mond is deze wijn rood. een wijn krachtig met een lekkere frisheid.
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met gevogelte, beef of kalfsvlees.
Smaakstructuur van Lot 409 Pinot Noir van Wijnmakerij Cameron Hughes
Slight | Krachtig | |
Flexibel | Tannine | |
Droog | Zacht | |
Sweet | Zuur |
In de mond is de Lot 409 Pinot Noir van Wijnmakerij Cameron Hughes van de regio van Californie. een wijn krachtig met een lekkere frisheid.
Lekker eten en wijn proeven met Lot 409 Pinot Noir
Overeenkomsten die perfect werken met Lot 409 Pinot Noir.
Originele gerechten en wijnarrangementen met Lot 409 Pinot Noir
De Lot 409 Pinot Noir van Wijnmakerij Cameron Hughes gaat akkoord met over het algemeen heel goed met gerechten die van beef, kalfsvlees of spel zoals recepten van empanadas de carne (argentinië), vliegvissen in de ardéchoise of eende aiguillettes met basalmic.
Details en technische informatie over de Lot 409 Pinot Noir van de Wijnmakerij Cameron Hughes
Ontdek de druivensoort: Pinot noir
Pinot noir is een belangrijke rode druivensoort in de Bourgogne en de Champagne, en is zeer bekend. Grote wijnen zoals Domaine de la Romanée Conti maken hun wijnen van deze beroemde druivensoort, en maken er een groot ras van. Wanneer pinot noir op de juiste wijze wordt gevinifieerd, produceert hij rode wijnen van grote finesse, met een breed scala aan aroma's, afhankelijk van het verloop (fruit, kreupelhout, leer). Het is ook de enige rode druivensoort die in de Elzas is toegestaan. Pinot Noir wordt niet gemakkelijk buiten onze grenzen geteeld, hoewel hij enig succes heeft gekend in Oregon, de Verenigde Staten, Australië en Nieuw-Zeeland.
Informatie over de Wijnmakerij Cameron Hughes.
De Wijnmakerij Cameron Hughes maakt deel uit van gebieden te volgen in Central Coast.. Het biedt 697 wijnen te koop in de regio van Central Coast om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.
De wijnstreek van Central Coast
Het wijngebied van Central Coast. is gelegen in de regio van Californie van Verenigde Staten. We tellen momenteel 843 landgoederen en châteaux in de van Central Coast, die 1597 verschillende wijnen produceren in conventionele, biologische en biodynamische landbouw. De van Central Coast wijnen gaan goed samen over het algemeen heel goed met gerechten die .
De wijnstreek van Californie
Californië is het grootste en belangrijkste wijngebied in de Verenigde Staten. Het vertegenwoordigt het zuidelijke tweederde deel (850 mijl of 1370 kilometer) van de westkust van het land. (Oregon en Washington vormen de rest. ) De staat strekt zich ook uit over bijna tien breedtegraden.
Nieuws over deze wijn
Winery tanks
We vallen met de deur in huis en wel bij de familie Mondavi in Napa Valley. Mocht je in de buurt zijn, ga op bezoek, want in de Californische wijngebieden viert gastvrijheid hoogtij. Je wordt hier rondgereden door de wijngaard en stopt bij adembenemende uitzichten. Na een rondleiding in de wijnmakerij – en vergis je niet, de vaten die je op de foto ziet zijn zeker twee keer zo hoog als jij! – is er een proeverij van Continuum-wijn. – TEKST + BEELD REDACTIE Winery tanks | Continuum Estate N ...
California Dreaming
Californische wijnen waren een hit op de beurs Prowein 2022. Zou dat met al die celebrity’s te maken hebben? – TEKST KARIN LEEUWENHOEK | BEELD PEXELS.COM California Dreaming En, hoe smaakt David Beckhams Napa? ‘Nog nooit geproefd! Maar ik ben heel benieuwd. Er zijn inderdaad best wat beroemdheden met een wijnhuis in Napa Valley, maar misschien minder dan je denkt’, vertelt Connor Best, Senior Director Global Marketing bij Napa Valley Vintners. ‘Ik begrijp in ieder geval heel goed waa ...
Kappen!
Borrelpraat. In iedere editie van Winelife Magazine hebben wij een item Borrelpraat, met het wijnnieuws dat jij niet zou willen missen. Ook delen wij hier funfacts. – TEKST + BEELD REDACTIE Kappen! Een opsteker uit Australië voor wijnboeren in Californië en andere door bosbranden geteisterde gebieden. Een radicale beslissing bleek de juiste stap. De door brand beschadigde wijnstokken direct tot op hun stronken terugsnijden. Charles Rosback van Bowyer Ridge Vineyard in Adelaide Hills zag de helft ...
Het woord van de wijn: Bloemen
Wordt gezegd van een wijn waarvan de aroma's aan bloemen doen denken.