Wijnmakerij Cameron Hughes - Lot 305 Famatina Valley Torrontes

Wijnmakerij Cameron HughesLot 305 Famatina Valley Torrontes

De Lot 305 Famatina Valley Torrontes van de Wijnmakerij Cameron Hughes is een wit wijn van de van La Rioja..
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met vegetarisch gerecht, pikant eten of voorgerecht.

Details en technische informatie over de Lot 305 Famatina Valley Torrontes van de Wijnmakerij Cameron Hughes

Wijnbouwer
Cameron Hughes
Druivenrassen
Regio/Beroep
Wijn stijl
Alcohol
13.7°
Allergenen
Bevat sulfieten

Ontdek de druivensoort: Manseng

Manseng noir is een druivenras dat zijn oorsprong vindt in Frankrijk (zuidwesten). Het brengt een druivensoort voort die speciaal voor de wijnbereiding wordt gebruikt. Het is zeldzaam deze druif op onze tafels te vinden om te eten. Deze druivensoort wordt gekenmerkt door middelgrote tot grote trossen en kleine tot middelgrote druiven. Manseng noir wordt verbouwd in de volgende wijngaarden: Zuid Westen, Cognac, Bordeaux, Provence & Corsica, Rhônedal, Languedoc & Roussillon.

Informatie over de Wijnmakerij Cameron Hughes.

Het domein biedt 860 verschillende wijnen aan.
Zijn wijnen hebben een gemiddelde beoordeling van 3.7.
Dit domein maakt deel uit van de Vintage Wine Estates.
Het staat in de top 550 van de beste landgoederen in de regio.
Het bevindt zich in La Rioja.
Kom meer te weten over Wijnmakerij Cameron Hughes. op Facebook en op Twitter

De Wijnmakerij Cameron Hughes maakt deel uit van gebieden te volgen in La Rioja.. Het biedt 697 wijnen te koop in de regio van La Rioja om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.

Top wijn La Rioja
In de top 150000 van van Argentinië wijnen
In de top 20000 van van La Rioja wijnen
In de top 350000 van wit wijnen
In de top 1000000 van wereldwijnen

De wijnstreek van La Rioja

Rioja is een wijngebied gelegen aan de voet van het Andesgebergte in het westen van Argentinië, ten noorden van Mendoza en San Juan. In tegenstelling tot zijn Spaanse naamgenoot, wordt hij traditioneel geassocieerd met witte wijnen. Het bergachtige terroir van de streek is bijzonder geschikt voor het ras Torrontés Riojano, dat fruitige, zoete en aromatische witte wijnen voortbrengt. Bonarda, Syrah, Cabernet Sauvignon en Malbec groeien ook in de regio.

Nieuws over deze wijn

Tie-Dye

Je geld besteden aan een wijnproeverij in het buitenland is leuk, maar als je lekker wilt doordrinken in de zon, dan plan je een reisje naar wijnstad Haro in de Rioja. Hier gebeurt iets dergelijks als Spanjes beroemde tomatenfestival, maar dan met rode wijn: op La Batalla del Vino beschieten locals en tipsy toeristen elkaar en verandert Haro in een roze bacchannaal. Kruiken, emmers en supersoakers vullen, witte kleren aan en (duik)bril op. Zaterdag 29 juni | Rioja, Spanje. Wil jij geen enkele ed ...

Waan je even in Spanje met deze Paëlla Valenciana

Of je nu op de camping staat of in je eigen keuken, met dit heerlijke gerecht lijkt het net alsof je een reis naar Spanje hebt geboekt. Tekst: Fela de Wit | Beeld: Unsplash.com Paëlla Valenciana Voor 4 personen Ingrediënten 300 gram paëllarijst (bijvoorbeeld Bomba-rijst) 500 gram kipfilet, in blokjes gesneden 300 gram verse mosselen, schoongemaakt 300 gram grote garnalen, gepeld en ontdaan van darmkanaal 1 grote ui, fijngehakt 2 teentjes knoflook, fijngehakt 1 rode paprika, in reepjes gesneden 1 ...

Spice Up your vintage wijn

Wat hebben (hele) oude Rioja’s en de Peruaanse keuken met elkaar te maken? Inderdaad, helemaal niets. Maar is het mogelijk om deze Spaanse klassiekers te drinken bij de pittige en scherpe gerechten? Ja! Tekst + beeld Petri Houweling Rioja’s uit de vorige eeuw Kariem, de man achter Le Vineur, importeur van hoogstaande Europese wijnen en Raul Lansink van restaurant Nazka organiseerden samen een bijzonder diner met als thema: de Peruaanse keuken in combinatie met vintage Rioja’s uit de vorige eeuw. ...

Het woord van de wijn: Snoeien

Een bewerking in de wijngaard waarbij het bovenste deel van de takken na het rooien wordt weggesnoeid, hetzij met de hand, hetzij met een snoeimachine die aan een trekker met hoge capaciteit is bevestigd.

Andere wijnen van Wijnmakerij Cameron Hughes

Bekijk alle Wijnmakerij Cameron Hughes wijnen

Andere wijnen van de regio van La Rioja.

Bekijk de beste wijnen van La Rioja.

Andere soortgelijke wijnen van wit

Bekijk de beste wijnen wit van La Rioja.