Wijnmakerij AsterasΟίνος Λευκός Ξηρός (White Dry)
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met
De Οίνος Λευκός Ξηρός (White Dry) van de Wijnmakerij Asteras. staat in de top 0 van wijnen van Paros..
Details en technische informatie over de Οίνος Λευκός Ξηρός (White Dry) van de Wijnmakerij Asteras
Ontdek de druivensoort: Optima
Intraspecifieke kruising tussen sylvaner x riesling (misschien rieslaner) en müller-thurgau, in 1930 verkregen door Peter Morio (1887-1960) en Bernhard Husfeld (1900-1970) in het Onderzoeksinstituut Siebeldingen (Pfalz) in Duitsland. Hij is te vinden in Duitsland, Zwitserland, België, Oostenrijk, Nederland, Hongarije, Engeland, Canada, Zuid-Afrika, Brazilië, ... zeer weinig bekend in Frankrijk. Opgemerkt zij dat Optima de moeder is van het ras Orion.
Informatie over de Wijnmakerij Asteras.
De Wijnmakerij Asteras maakt deel uit van van 's werelds grootste landgoederen. Het biedt 3 wijnen te koop in de regio van Paros om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.
De wijnstreek van Paros
Het wijngebied van Paros. is gelegen in de regio van Cyclades van Paros van Griekenland. Kelders en wijngaarden zoals Domaine Moraitico en Domaine Moraitis. hoofdzakelijk wijnen produceren , en .
Nieuws over deze wijn
Bionische hand
Borrelpraat: in iedere editie van Winelife Magazine hebben wij een item Borrelpraat, met het wijnnieuws dat jij niet zou willen missen. –TEKST REDACTIE | BEELD PXHERE.COM Bionische hand Op onze socialmedia-accounts kwam steeds een advertentie van Brilamo tevoorschijn en de aanhouder wint: we laten dit gadget zien, als inspiratie om je glazen ook vanbinnen mooi te poleren. Zonder hand of theedoek erin te proppen, want Brilamo is namelijk een vormbare stick waar je een microvezeldoekje omheen kunt ...
Nieuw perspectief
Borrelpraat: in iedere editie van Winelife Magazine hebben wij een item Borrelpraat, met het wijnnieuws dat jij niet zou willen missen. –TEKST REDACTIE | BEELD PXHERE.COM Nieuw perspectief De raw wine movement die geleid wordt door Master of Wine Isabelle Legeron spreidt zich als een olievlek uit. Geen goede vergelijking, want het gaat hier juist om milieuvriendelijk en op een natuurlijke manier wijn maken. Dus druiventeelt die zo gezond als mogelijk is voor de omgeving, maar ook de natuur zo ve ...
Aan de oevers van de Dordogne
Als je van de stad Bordeaux naar Saint-Émilion rijdt, ligt aan een bocht van de rivier dit prachtige château met geschiedenis. Het is een familiedomein waar ze een klassieke wijn produceren. De wijngaard, verdeeld in percelen rondom het huis en de wijnmakerij, ligt op een mooi terroir van klei op diepe kiezels langs het water van de Dordogne. Het is de ideale bodem om de zijdeachtige body en de volheid van de grote Merlots tot uiting te brengen. WAT: WIJNDOMEIN VAN 12,18 HECTARE AOP BORDEAUX SUP ...
Het woord van de wijn: Witte wijnbereiding
Witte wijnen worden verkregen door vergisting van het sap na persing. Soms wordt een maceratie vóór de gisting uitgevoerd om de aromatische stoffen uit de schillen te extraheren. Witte wijnen worden gewoonlijk gemaakt van witte druiven, maar kunnen ook van rode druiven worden gemaakt (blanc de noirs). In dit geval worden de druiven meteen na aankomst in het vat geperst, zonder maceratie, om te voorkomen dat de kleurstoffen in de schillen de wijn "bevlekken".