Wijnmakerij Force Majeure - Auction 2 Lot 14

Wijnmakerij Force MajeureAuction 2 Lot 14

De Auction 2 Lot 14 van de Wijnmakerij Force Majeure is een wijn van de van Washington..
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met
De Auction 2 Lot 14 van de Wijnmakerij Force Majeure. staat in de top 0 van wijnen van Washington..

Details en technische informatie over de Auction 2 Lot 14 van de Wijnmakerij Force Majeure

Druivenrassen
Regio/Beroep
Wijn stijl
Allergenen
Bevat sulfieten

Ontdek de druivensoort: Cabernet-Dorsa

Intraspecifieke kruising tussen de limberger en de dornfelder, in 1971 gemaakt door Bernard Hill van het Weinsberg Onderzoeksinstituut in Duitsland. Het komt voor in Nederland, Duitsland, België, Zwitserland, Polen, de Tsjechische Republiek en de Verenigde Staten. Merk op dat Cabernet Dorio dezelfde ouders heeft.

Informatie over de Wijnmakerij Force Majeure.

Het domein biedt 30 verschillende wijnen aan.
Zijn wijnen hebben een gemiddelde beoordeling van 4.3.
Het staat in de top 30 van de beste landgoederen in de regio.
Het bevindt zich in Washington.
Kom meer te weten over Wijnmakerij Force Majeure. op Facebook en op Twitter

De Wijnmakerij Force Majeure maakt deel uit van belangrijkste erkende domeinen. Het biedt 27 wijnen te koop in de regio van Washington om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.

Top wijn Washington
In de top 85000 van van Verenigde Staten wijnen
In de top 150 van van Washington wijnen
In de top 350000 van wijnen
In de top 650000 van wereldwijnen

De wijnstreek van Washington

De staat Washington ligt in het noordwesten van de Verenigde Staten, onmiddellijk ten noorden van Oregon. Hoewel de geschiedenis van de wijnindustrie relatief kort is, produceren de meer dan 900 wijnmakerijen en meer dan 350 onafhankelijke wijnmakers van Washington, met meer dan 20. 000 hectare (50. 000 acres) aan wijngaarden, nu meer wijn dan enige andere staat behalve Californië.

Nieuws over deze wijn

Roussillon volop variatie Frans Catalonië

Lang was de Roussillon de streek van vooral rode vin en vrac, bulkwijn, voor de Fransen hun wijn van alledag. Nog steeds wordt er veel wijn gemaakt, maar de variatie is enorm. We troffen er in een prachtig landschap met een zonnig klimaat gepassioneerde wijnmakers die hun eigen weg gaan en verrassend mooie en bijzondere wijnen maken. En organisch werken is er gewoon. -TEKST & BEELD KEES VERPLANKE Roussillon volop variatie Frans Catalonië De Roussillon ligt in het departement Pyrénées-Orienta ...

Hier aan de kust

Ver weg, naar een tropisch eiland reizen? Helemaal niet nodig. Op de Zeeuwse eilanden vind je zon en strand en nog belangrijker: goed eten en wijn. Als gastronomen waren we dan ook verguld met een perstrip naar Schouwen-Duiveland. Een reis met een rauw randje. – TEKST MARJOLEIN SCHUMAN | BEELD JAN DE CARPENTIER, MARJOLEIN SCHUMAN, SESD/DICK VAN DER VEER Hier aan de kust Eilandhoppen per boot kan nog steeds, maar is niet meer noodzakelijk. De Zeeuwse eilanden zijn verbonden door natuurlijke ...

Lopen op druiven

Borrelpraat: in iedere editie van Winelife Magazine hebben wij een item Borrelpraat, met het wijnnieuws dat jij niet zou willen missen. – TEKST REDACTIE | BEELD MHM Leer maken van druivenschillen en stengels kan natuurlijk ook! In 2017 was dit een baanbrekend idee waarmee de Italiaanse Rossella Longobardo de eerste prijs won tijdens een innovatiewedstrijd. Ze sleepte een geldprijs van € 300.000 in de wacht om de productie op industriële schaal op te starten. Inmiddels is het idee overgenomen in ...

Het woord van de wijn: Handelaar-Handelaar

Champagne aanduiding voor een handelaar die druiven koopt om er zelf Champagnewijn van te maken.

Andere wijnen van Wijnmakerij Force Majeure

Bekijk alle Wijnmakerij Force Majeure wijnen

Andere wijnen van de regio van Washington.

Bekijk de beste wijnen van Washington.