Wijnmakerij LatrilleAstéria Jurançon Sec
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met gevogelte, beef of sterke kaas.
Lekker eten en wijn proeven met Astéria Jurançon Sec
Overeenkomsten die perfect werken met Astéria Jurançon Sec.
Originele gerechten en wijnarrangementen met Astéria Jurançon Sec
De Astéria Jurançon Sec van Wijnmakerij Latrille gaat akkoord met over het algemeen heel goed met gerechten die van beef, pikant eten of sterke kaas zoals recepten van enchiladas franchouillards, kippentaart of kantalian patranque!.
Ontdek de druivensoort: Malbec
Malbec, een hoogproductieve rode druivensoort, produceert tanninerijke en kleurrijke wijnen. Hij wordt in verschillende wijnbouwgebieden geproduceerd en verandert van naam naar gelang van het druivenras. In Cahors Auxerrois genoemd, in Bordeaux Malbec, en ook bekend onder de naam Côt. Malbec is ook zeer succesvol in Argentinië. Het land is uitgegroeid tot 's werelds grootste producent van Malbec en biedt wijnen met een groot potentieel.
Informatie over de Wijnmakerij Latrille.
De Wijnmakerij Latrille maakt deel uit van van 's werelds grootste landgoederen. Het biedt 4 wijnen te koop in de regio van Jurançon om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.
De wijnstreek van Jurançon
Het wijngebied van Jurançon. is gelegen in de regio van Pyrenées van Zuid West van Frankrijk. Kelders en wijngaarden zoals Domaine Didier Dagueneau (Louis-Benjamin Dagueneau) en Domaine de Souch. hoofdzakelijk wijnen produceren , en .
De wijnstreek van Zuid West
Het zuidwesten is een groot territoriaal gebied van Frankrijk, dat de administratieve regio's Aquitaine, Limousin en Midi-Pyrénées omvat. Wat het Franse wijngebied betreft, is de regio Zuid-West echter iets minder duidelijk, aangezien Bordeaux daarvan is uitgesloten - een wijngebied dat zo productief is dat het de facto een gebied op zich is. De wijnen van het zuidwesten hebben een lange en bewogen geschiedenis. De plaatselijke rivieren spelen een sleutelrol, aangezien zij de belangrijkste handelsroutes waren om wijnen uit traditionele streken zoals Cahors, Bergerac, Buzet en Gaillac naar hun markten te brengen.
Nieuws over deze wijn
Roussillon volop variatie Frans Catalonië
Lang was de Roussillon de streek van vooral rode vin en vrac, bulkwijn, voor de Fransen hun wijn van alledag. Nog steeds wordt er veel wijn gemaakt, maar de variatie is enorm. We troffen er in een prachtig landschap met een zonnig klimaat gepassioneerde wijnmakers die hun eigen weg gaan en verrassend mooie en bijzondere wijnen maken. En organisch werken is er gewoon. -TEKST & BEELD KEES VERPLANKE Roussillon volop variatie Frans Catalonië De Roussillon ligt in het departement Pyrénées-Orienta ...
Neem tijd voor Portugal
Langzaam veroveren de prachtige wijnen van Portugal een plaats in het wijnschap, in onze kelders en in ons hart. Er zijn veel onderlinge verschillen, maar er is ook een belangrijke overeenkomst. Wijnen gemaakt van lokale Portugese druivenrassen zijn namelijk stuk voor stuk eigenzinnig en elegant. – TEKST MAGDA VAN DER RIJST | BEELD REDACTIE Hier geen lesje Portugal voor beginners, maar voor het gemak de feiten toch even op een rij. Portugal heeft een lengte van circa 600 kilometer en wordt ...
Zuid-Afrikaanse wijndistricten
Alles wat je altijd al wilde weten maar niet durfde te vragen over… Zuid-Afrikaanse wijndistricten – TEKST + BEELD REDACTIE Zuid-Afrikaanse wijndistricten 1. BREEDEKLOOF District in de West-Kaap waar de meeste wijn wordt geproduceerd bij zo’n twintig wijnhuizen. In de vallei van de Breederivier vind je bulkwijn maar ook die fijne Chenin Blanc (Droë Steen) van Olifantsberg van de Nederlander Paul Leeuwerik. GRANDCRUWIJNEN.NL | € 11,95 2. CAPE TOWN De bakermat van wijnbouw in de Kaap m ...
Het woord van de wijn: Terroir
Strikt genomen komt het begrip "terroir" overeen met de geologische kenmerken van een wijngaard. Als we het over terroir hebben, houden we echter rekening met de bodem, het klimaat (zelfs het microklimaat), de flora, de fauna en de menselijke factor die kenmerkend is voor de praktijken die deel uitmaken van de kunst van het ambacht.