De Wijnmakerij Asterisco van Mendoza
De Wijnmakerij Asterisco is een van de gebieden om te volgen in Mendoza.. Het biedt 2 wijnen te koop in de regio van Mendoza om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.
Op zoek naar de beste Wijnmakerij Asterisco wijnen in Mendoza van alle wijnen in de regio? Bekijk onze toppers van de beste rode, witte of bruisende wijnen van Wijnmakerij Asterisco. Vind ook enkele wijn-spijs combinaties die kunnen passen bij de wijnen van dit domein. Kom meer te weten over de streek en de Wijnmakerij Asterisco wijnen met technische en oenologische beschrijvingen.
Wijnen wit van Wijnmakerij Asterisco gaan goed samen over het algemeen heel goed met gerechten die van varkensvlees, vette vis of zeevruchten zoals recepten van baskische piperade, bacalhau a bras (portugese kabeljauw) of in de oven geroosterde bretonse kreeft met gezouten boter van de gebroeders jaguin (de....
Mendoza is verreweg de grootste wijnproducerende regio in Argentinië. De provincie, gelegen op een hooggelegen plateau aan de rand van het Andesgebergte, is verantwoordelijk voor ongeveer 70% van de jaarlijkse wijnproductie van het land. De Franse druivensoort Malbec heeft zijn plaats gevonden in de Nieuwe Wereld in de wijngaarden van Mendoza, en produceert rode wijnen van grote concentratie en intensiteit. De provincie ligt in het westen van Argentinië, aan de andere kant van het Andesgebergte, tegenover Chili.
Hoewel de provincie uitgestrekt is (zij bestrijkt een gebied dat vergelijkbaar is met dat van de staat New York), zijn de wijnbouwgronden hoofdzakelijk geconcentreerd in het noordelijke deel, net ten zuiden van de stad Mendoza. Hier zijn de regio's Lujan de Cuyo, Maipu en de Uco-vallei de thuisbasis van enkele van de grootste namen in de Argentijnse wijn. De wijngeschiedenis van Mendoza is bijna even oud als de koloniale geschiedenis van Argentinië zelf. De eerste wijnstokken werden halverwege de 16e eeuw aangeplant door priesters van de Jezuïetenorde van de Katholieke Kerk, die landbouwtechnieken leenden van de Inca's en de Huarpes, die het land voor hen hadden bezet.
Plant u een wijnroute in de van Mendoza? Hier zijn de domeinen die u moet bezoeken en de wijnmakers die u moet ontmoeten tijdens uw reis op zoek naar wijnen die vergelijkbaar zijn met Wijnmakerij Asterisco.
Sauvignon Gris is een druivensoort die zijn oorsprong vindt in Frankrijk (zuidwesten). Het brengt een druivensoort voort die speciaal voor de wijnbereiding wordt gebruikt. Het is zeldzaam deze druif op onze tafels te vinden om te eten. Deze druivensoort wordt gekenmerkt door kleine trossen en kleine druiven. Sauvignon Gris komt voor in vele wijngaarden: Zuidwesten, Languedoc & Roussillon, Cognac, Bordeaux, Loirevallei, Bourgogne, Jura, Beaujolais, Armagnac, Provence & Corsica, Rhônedal, Savoie & Bugey.
Veroordeeld worden tot een proeftijd. Het is minder straf dan de gevangenis, maar je moet toch zwijgen, netjes luisteren, geen fouten maken… We doen niet moeilijk en zitten hem geduldig uit. – TEKST + BEELD REDACTIE Ontvangst Op Scheveningen zijn ze ’s winters net zo gastvrij als ’s zomers, dus lopen we in een frisse wind van de haven naar het strand. Restaurant Waterproef aan de jachthaven hebben we al eerder bejubeld, maar we feliciteren nu gastheer Yves van Westreenen met de behaa ...
Veroordeeld worden tot een proeftijd. Het is minder straf dan de gevangenis, maar je moet toch zwijgen, netjes luisteren, geen fouten maken… We doen niet moeilijk en zitten hem geduldig uit. -TEKST REDACTIE | BEELD LOVELENSCAPES PHOTOGRAPHY De druiveneilanden van Tahbilk Ontvangst Een privéproeverij met Alister Purbrick van Tahbilk Winery is niet zomaar iets. Hij is een icoon in de Australische wijnindustrie en de vierde generatie van dit oudste wijnfamiliebedrijf in Victoria, uit 1860. We ...
De Breede Rivier Vallei is onderdeel van de fameuze Kaapse wijnlanden in Zuid-Afrika. Kenners prijzen de nog redelijk onbekende vallei om het terroir en de wijnen die er vandaan komen. Een kennismaking met de futuristisch ogende fotografische parel. BOSJES: een working farm uit 1790, bekroond met belangrijke architectuurprijzen en thuis van een van de beste sommeliers van Afrika. Een veelzijdige lifestylebestemming in een adembenemende omgeving. – TEKST MARJOLEIN WESTERTERP | BEELD PETER B ...
Naam gegeven door de Engelsen aan de rode wijn van Bordeaux.