Wijnmakerij Cameron HughesLot 28 Cabernet
Deze wijn gaat over het algemeen goed samen met gevogelte, beef of lam.
Lekker eten en wijn proeven met Lot 28 Cabernet
Overeenkomsten die perfect werken met Lot 28 Cabernet.
Originele gerechten en wijnarrangementen met Lot 28 Cabernet
De Lot 28 Cabernet van Wijnmakerij Cameron Hughes gaat akkoord met over het algemeen heel goed met gerechten die van beef, lam of pikant eten zoals recepten van gestoofd runderhart, osso bucco van lam of vis met madras curry en kokosmelk.
Details en technische informatie over de Lot 28 Cabernet van de Wijnmakerij Cameron Hughes
Ontdek de druivensoort: Cabernet-Sauvignon
Cabernet sauvignon noir is een druivensoort die zijn oorsprong vindt in Frankrijk (Bordeaux). Het brengt een druivensoort voort die speciaal voor de wijnbereiding wordt gebruikt. Het is zeldzaam deze druif op onze tafels te vinden om te eten. Deze druivensoort wordt gekenmerkt door kleine trossen en kleine druiven. Cabernet sauvignon noir komt voor in vele wijngaarden: Zuid-West, Loirevallei, Languedoc & Roussillon, Cognac, Bordeaux, Armagnac, Rhônevallei, Provence & Corsica, Savoie & Bugey, Beaujolais.
Laatste jaargangen van deze wijn
De beste jaargangen van de Lot 28 Cabernet van de Wijnmakerij Cameron Hughes zijn 2012
Informatie over de Wijnmakerij Cameron Hughes.
De Wijnmakerij Cameron Hughes maakt deel uit van belangrijkste erkende domeinen. Het biedt 697 wijnen te koop in de regio van Rutherford om ter plaatse te ontdekken of om online te kopen.
De wijnstreek van Rutherford
Het wijngebied van Rutherford. is gelegen in de regio van Napa Valley van Californie van Verenigde Staten. Kelders en wijngaarden zoals Domaine Frank Family en Domaine Scarecrow. hoofdzakelijk wijnen produceren , en .
De wijnstreek van Californie
Californië is het grootste en belangrijkste wijngebied in de Verenigde Staten. Het vertegenwoordigt het zuidelijke tweederde deel (850 mijl of 1370 kilometer) van de westkust van het land. (Oregon en Washington vormen de rest. ) De staat strekt zich ook uit over bijna tien breedtegraden.
Nieuws over deze wijn
Roadtrip naar Napa en Sonoma
In de jaren 80 was wijnproducerend Californië een ontdekking voor WINELIFE. Hoe staat het gebied er nu bij? – TEKST + BEELD REDACTIE Er moet nog ergens een foto liggen. Als achttienjarige met veel te grote schoudervullingen in mijn blazer, poseer ik met een groot glas Chardonnay bij het wijngoed uit de soapserie Falcon Crest. Die serie speelt in de Californische wijnindustrie en draait om de ruziënde rijke families Channing en Gioberti. Mijn beeld van Amerika was bepaald door Falcon Crest, Dalla ...
Californië wijnfan van het eerste uur: Inge de Leeuwerk
Wijn uit klassiek Europa of toch die van de nieuwe wereld? De meeste wijnliefhebbers hebben wel zo hun voorkeuren. Wijn uit Californië bijvoorbeeld is absoluut hot, zeker de elegantere en frissere stijl van een nieuwe generatie wijnboeren. Als je nog geen fan bent van wijn uit Californië, dan ben je het wel na het WINELIFE lezersevent. Inge van Leeuwerk is het al, sterker nog, zij zorgt ervoor dat wij het kunnen kopen in Nederland. We stellen haar vijf vragen ‘Ik wil van binnenuit geknuffeld wor ...
Zuppa Toscana
Zelfs de meest kritische eter vindt crèmige en hartige soep lekker. Makkelijk vooraf te maken wanneer je vrienden uitnodigt. Een glas wijn erbij maakt de maaltijd af. – TEKST REDACTIE | BEELD SHUTTERSTOCK Dit heb je nodig voor 4 personen 500 g Italiaanse worstjes (salsiccia, mild of heet) 1 wortel 2 stengels bleekselderij 4 vastkokende aardappelen 3 teentjes knoflook grote gele of witte ui 1 el verse oregano of 1 tl gedroogde oregano ½ kopje zongedroogde tomaten 6 kopjes kippenbouillon bos ...
Het woord van de wijn: Dik
Wordt gezegd van een zware, pasteuze wijn met weinig finesse.